Kalendář plodných dnů

Jak vypočítat plodné dny?

Pokud chcete vědět, na kdy připadají Vaše plodné dny, sledujte pozorně své tělo. Pro jejich správný výpočet byste měla znát průměrnou délku Vašeho menstruačního cyklu a vědět, kolik dnů trvala Vaše poslední menstruace.

Jak funguje ovulační kalkulačka

Ovulační kalkulačka vypočte a určí, kdy budete mít neplodné dny, kdy plodné dny a kdy ovulaci. Pamatujte však, že existuje řada faktorů, které mohou způsobit jejich posunutí.

Vyplnit údaje do formuláře

legenda:

menstruace

plodné dny

ovulace

Kdy mám plodné dny?

  • Zvýšení tělesné teploty – pravidelné měření teploty Vám umožní určit, kdy se skutečně blíží ovulace. Během ovulace tělesná teplota dosahuje asi 37 stupňů.

  • Poševního sekretu je během ovulace výrazně více a jeho konzistence se mění z řídké na hustou, připomínající vaječný bílek.

  • Bolesti břicha: v době ovulace mnoho žen cítí silnou bolest břicha nebo podbřišku v oblasti vaječníků.

  • Změny na děložním hrdle - v době plodných dnů je děložní hrdlo měkké a nakloněné vpřed.

Co ovlivňuje posunutí plodných dnů?

Pamatujte, že ovulační kalkulačka a sledování svého těla neposkytují plnou záruku přesného výpočtu plodných dnů. Existuje totiž řada faktorů, které mohou způsobit posunutí termínu ovulace a plodných dnů, z nichž můžeme jmenovat následující:
- silný stres,
- nemoc v první fázi cyklu a léčba antibiotiky,
- velká fyzická námaha,
- stravování a hubnutí,
- změny klimatu,
- nedostatek spánku,
- celková únava organismu.

Kalendář menstruace

Chcete vědět, kdy budete mít další menstruaci? Vyzkoušejte naši menstruační kalkulačku, která Vám pomůže vypočítat termín.

zobrazit více

Seznámení s výrobky

zobrazit všechny

Odličovací vatové chomáčky Bella Cotton

Slipové vložky Bella Medica Ultra

Slipové vložky Bella Medica Ultra Maxi

Seznámení s výrobky Bella Control Discreet

Aplikace pro ženy

Tento web používá, podobně jako jiné weby, soubory cookie. Tyto soubory nám umožňují vylepšovat tyto webové stránky, zlepšovat jejich funkcionalitu a poskytovat vám tak relevantnější služby jak na webu, tak i prostřednictvím dalsích médii. procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. více informací o zásadách používání souborů cookie OK